Teknik Servis

DJI Sertifikalı teknisyenlerimiz ile garanti kapsamında yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermekteyiz.

Sektörel Çözümlerimiz

Türkiye’deki DJI Yetkili Servis ve Onarım merkezlerinden biriyiz. Mühendislerimiz, DJI tarafından tüm DJI ürünlerini tanılama ve onarmak için eğitim almış ve sertifikalandırılımış personellerimiz garanti kapsamında sizlere hizmet vermektedir. Bu DJI Agras veya onarılması gereken herhangi bir İHA için, Drone Hizmetleri Teknik Servis Ekibimizin işçiliğine ve servis yeteneklerine tamemen güvenebileceğiniz anlamına gelir.
Sahip olduğunuz İHA ve sistemlerinin bakım ve onarımları üreticiden veya yetkili temsilcisinden tamamlayarak sadece sertifikalandırılmış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda üretici tarafından sertifikalandırımış Uzman Mühendis ve Teknisyen kadromuz sizlere 7 gün 24 saat İHA ve sistemlerinin bakım ve onarım konusunda hizmet vererek aksaklık yaşamayacağınızın garantisini vermektedir.
100 saatte bir İHA’nızın bakımını yaptırmanız gerektiğini biliyor muydunuz? İHA’nız için bir bakım periyodu ile ömürlü parçalarınızın yetkilendirilmiş Uzman Ekibimiz tarafından değiştirilerek belgelendirme süreçlerinizi yürütüyoruz.
Scroll to Top