Tarım

2015 yılından beri tarım sektörünün önde gelen firmalarına insansız hava aracı sistemlerimiz ile idari, teknik, operasyonel ve mali anlamda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tarım ve danışmanlık çözümlerimiz ile ekinlerinizi koruyun ve verimliliğinizi arttırın.

Sektörel Çözümlerimiz

2D/3D haritalama/ölçüm Hizmetleri

Haritalama ve ölçüm ihtiyaçlarında Gerçek Zamanlı Kinematik(RTK) cihazlar kullanarak 2D/3D haritalama ve ölçüm ihtiyaçlarınızı Drone Hizmetleri olarak düÎük maliyetler ile gerçekleÎtiriyoruz.

Multi Spektral Görüntüleme Hizmetleri

Drone Hizmetleri, Multi-Spektral kameralı İHA’ları ile mahsullerin, meyve bahçelerinin, altyapı koridorlarının ve çevre yönetim alanlarının gelişmiş multispektral haritalamasını sağlar. Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyorsanız, çevrimiçi formumuzu doldurarak, Multi- Spektral haritalama hizmeti için bir fiyat teklifi talep edin .

Multispektral Haritalama Kullanarak Verim Potansiyelini Tespit Etme

İHA’lar tarafından gerçekleştirilen son teknoloji multispektral haritalama; mahsulde potansiyel verim ve hasat hazırlığının değerlendirilmesi için şimdiye kadar elde eldilmiş en kapsamlı ve gerçekçi verileri sağlamaktadır. Alanında uzman ziraat mühendisi ekibimiz Multi-Spektral kameralar kullanarak oluşturduğumuz mahsul haritalarınızı analiz ederek sizlere mahsulünüz için hasat öncesi en doğru verileri verir.

Multispektral haritalama hizmetimiz; su kıtlığı, sulama etkinliği, drenaj bölge tespiti, yabani otlar ve hastalıkları, mantar hastalıklarını ve çok daha fazlasını tespit etmek için güvenilir veriler sağlayabilmektedir.
Scroll to Top