Güvenlik

Sahada insansız hava aracı sistemleri ve İHA pilotlarımızla bölge bazında Türkiye’de bir ilk olan havadan drone hizmetleri anlamında güvenlik hizmeti sağlamaktayız.

Sektörel Çözümlerimiz

Demiryolu Güvenlik Çözümleri

Dünyada ilk defa İHA sistemlerini kullanarak ulaşılamayan dağlık ve engebeli araziler üzerindeki toplamda 375 km uzunluğundaki demiryollarını 275 gün boyunca 7 gün 24 saat koruma tecrübesine sahibiz. Hizmet süremiz boyunca bölgede meydana gelen hırsızlık faaliyetlerini sıfıra indirme başarısı elde edilmiştir. Geceleri termal kamera ile ısı haritası teknolojisini kullanarak, demiryolları üzerindeki hareketlilikleri ve insan faktörünü kolaylıkla tespit edebiliyoruz.

Organize Sanayi Bölgeleri

Genel olarak şehirlerin dışına ve çok geniş alanlara konuşlanmış olan Organize Sanayi Bölgeleri; yaya ve araç ile yapılan devriyelerin aksine İHA sistemleri ile bölgesel güvenlik, araç takibi ve kör nokta bırakmadan korunabilmektedir. Talep edilen alana anında ulaşabilme garantisi ile 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti sunmaktayız.

Güneş Enerji Santralleri

Güneş enerjisi çiftlikleri gibi büyük endüstriyel tesisler, insansız hava araçları kullanarak düşük maliyete ve daha iyi güvenlik devriyelerine sahip olabilir.

Kritik Tesisler

İHA sistemleri çevre gözetimi ile liman, maden ocakları, köprüler, barajlar ve elektrik santralleri gibi ulaşılması zor önemli hedefleri 7 gün 24 saat İHA pilotlarımızla koruyabilmekteyiz.

Sınır Devriyeleri

Termal ve özel sensörlerle donatılmış insansız hava aracı sistemlerimiz, zifiri karanlıkta bile hareketi algılayarak korunması gereken bölge sınırını 7 gün 24 saat korumalı bir sınıra dönüştürebilir.

İnşaat Şantiyeleri

İHA sistemleri ile parça, alet ve hammadde hırsızlığına karşı koruma sağlamakla beraber inşaatın ilerlemesini 7 gün 24 saat izleyerek ölçebilmekteyiz.

Doğalgaz ve Petrol Boru Hattı Tesisleri

Uzun mesafe boru hatları ve tesisleri güvence altına almak için ekonomik seçenekler arasında bulunan İHA sistemleri ile güvenlik hizmetimiz; hasar, sızıntı ve hırsızlık olaylarını sıfıra indirerek İHA pilotlarımız sayesinde sadece teşebbüs aşamasında kalarak önleyici devriye hizmeti verme amacı ile 7 gün 24 saat havadan gözetleme imkanı sunmaktayız.
Scroll to Top